În ultimul număr al revistei Lace Magazine am povestit despre pasiunea pentru istorie, despre trecutul Ploieștilor și despre (câteva dintre) proiectele AEDU.
Mulțumim tare mult, Loredana Chelba, pentru invitație!
Acest site folosește cookies pentru a mai bună experiență a utilizatorilor. Sperăm că sunteți de acord cu acestea, dar puteți oricând opta pentru modificarea lor. De acord [http://dezvoltareurbana.org/politica-de-cookies/]